REHH & Skjern Bank Spinning Grandprix | REHH

Leverandører til VIP arrangementet:
    
                                 
   Kødleverandør: Slagter Theilgaard                          Grøntleverandør: Bjørn K Erhverv                          Brødleverandør: Guldbageren                Vinleverandør: Top Wine


Præmier på højkant:

                                            
                                                                                                   
1. præmie: 10.000 kr. til Primo Tours                    2. præmie: Cykel, værdi 8.000 kr. fra Ribe Cykellager                    3. præmie: Cykel, værdi 7.000 kr. fra Ribe Cykellager 

        
- Skulle du have lyst til at støtte op om dette arrangement, kontakt da Anette Knudsen på ak@rehh.dk og hør om mulighederne herfor.

Følgende stiller op til Ribe-Esbjerg HH & Skjern Bank Spinning Grandprix 2021
Torsdag d. 28/10 2021




    

Rytter: Johnny Nim
Sponsorer: 1. Skjern Bank Esbjerg, 2. Frøs Sparekasse, 3. House Of Finn Juhl 4. Frøkjær Papir & Vin, 5. Bravida, 6. FC Midtjylland, 7. Hr. Skov, 8. Anonym, 9. LM Huse, 10. Nybo Blomster by Louise Guldager, 11. Nordicals, 12. RTM A/S, 13. Dansk Kabel TV, 14. Bang & Olufsen Esbjerg, 15. Kims Gardiner, 16. Ingeniørværket, 17. Anonym, 18. Planet Huse, 19. Phønix Tag Esbjerg, 20. Anonym, 21. Henrik Hansen Invest, 22. Designa, 23. Bjarne Nielsen Volvo/Ford/Renault Dacia, 24. DFM Forsikringsmæglerne, 25. Handelsbanken, 26. Quitzau, 27. Estate v/Robin Thybo, 28. Nørgaard Anlæg, 29. Den Røde Okse, 30. ABC Lavpris, 31. Share IT, 32. Offshore Helicopters Services Denmark A/S, 33. Musikhuset Esbjerg, 34. NemByg, 35. Ventus Advokater, 36. Stark Esbjerg, 37. Claus Sørensen Køl & Frys 38. Friis & Moltke, 39. Butcher, 40. Den Jyske Elektriker, 41. Polar Salmon - Hjerting Laks, 42. Posthuset, 43. Chr. Brinck & Søn ApS 44. Bjørn K Erhverv, 45. PwC, 46. Granly Gruppen A/S, 47. Sønderjysk Forsikring, 48. City Optik, 49. INGENIØR'NE, 50. Brygge Partners, 51. Vinhuset Topwine, 52. Malermester Klinkert, 53. BB Diving, 54. Arkitektfirmaet Rudolf Lolk, 55. Bo Bedre Erhverv, 56. TEKT Arkitekterne 57. Jorton 58. Breinholt VVS 59. Bowl'n'fun 60. Restaurant Parken, 61. Rødgaards Import, 62. RC Company, 63. BKI foods, 64. Vestjysk Marketing, 65. Trafikskolen, 66. Carl W. Reis, 67. Blomsterhuset, 68. Coast, 69. Esbjerg City, 70. Escape Zone, 71. Café Danmark, 72. Ho Kro, 73. Ho Ferie- og Aktivitetscenter, 74. Hansen & Larsen, 75. Radio Victoria, 76. Krabbe Skilte, 77. Sport Direct/ Intersport, 78. A/S Erik Andersen, 79. Marius Pedersen, 80. Sigma Wine ApS, 81. KD Selskaberne





Rytter: Kent Christensen
Sponsorer: 1. Det Faglige Hus, 2. Nybo Blomster by Louise Guldager, 3. Vinhuset Topwine, 4. Slagter Theilgaard





Rytter: Allan Vad, Esbjerg 
Sponsorer: 1. Det Faglige Hus, 2. Vase, Norup & Gründberger A/S, 3. Vestjysk Bilhus A/S, 4. Nr. Nebel Entreprenørforretning A/S, 5. Alko Print, 6. Sædding Revision ApS, 7. Klubhuset Esbjerg, 8. 1927 Estate, 9. John Josefsen ApS, 10. EDC Gilbjerg & Madsen, 11. Nielsen Biler, 12. Puma Bolig Univers






Rytter: Jesper Fabrin, Ribe
Sponsorer: 1. EDC Gilbjerg & Madsen, 2. Volkswagen Aabenraa, 3. Skjern Bank Leasing, 4. ServiSyd ApS
   

Rytter: Jesper Nielsen 
Sponsorer: 1. Phønix Tag Esbjerg, 2. Malermester Klinkert, 3. Det Faglige Hus, 4. Stark Esbjerg, 5. Nørgaard Anlæg, 6. Hulmose Stilladser, 7. LJ Truck Teknik, 8. 10-4 Varde, 9. Bravida, 10. Porsholdt A/S, 11. Olesen & Jensen, 12. Tonny's Kran Service, 13. Nordfrost, 14. Anonym, 15. INGENIØR'NE, 16. Viika Tagdækning, 17. Swedoor, 18. Brdr. Christensen, 19. NaviLogic, 20. AirTeam, 21. Brygge Partners, 22. Frøkjær Papir & Vin, 23. Frieba-El, 24. Arkitektfirmaet Rudolf Lolk, 25. Penta Advokater, 26. Lassen Ventilation, 27. JC Gulventreprise ApS, 28. Deko, 29. E. Skov Jørgensen ApS



           


Rytter: Peder Larsen
Sponsorer: 1. Det Faglige Hus, 2. Ventus Advokater





Rytter: Sven Klinkert
Sponsorer: 1. Det Faglige Hus, 2. Ribe Murer og Byggeteknik ApS, 3. NemByg, 4. Middelfart Sparekasse, 5. Bent Pedersen, 6. Bygma, 7. Viktech




Rytter: 
Sponsorer: 1. Guldbageren, 2. Ugeavisen Esbjerg, 3. Vinhuset Topwine 4. Bon Savon, 5. Frøkjær Papir & Vin, 6. Guldægget, 7. Bo Bedre, 8. Gelato Di Natura, 9. Rokz


 


Rytter: Claus Peders
en
Sponsor: 1. Det Faglige Hus, 2. NemByg, 3. Murermester Frands Jensen, 4. JNG Montage



   

Rytter: Michael Nørgaard
Sponsorer: 1. Langmach Ribe, 2. Sdr. Farup Maskinstation, 3. BL Grundvandssænkning, 4. Deloitte, 5. Vognmand Leth, 6. Kamstrup Brolægning, 7. Palle Staal Transport, 8. Specialbutikken Ribe, 9. Anonym, 10. Phønix Tag Esbjerg, 11. Vestermark & Søn, 12. Anonym, 13. Anonym, 14. Kudsk & Nissum, 15. Tømrermester H. Bruun & Søn, 16. Lyngtek, 17. Ribe Fritidscenter, 18. Torben Clausen, 19. NemByg, 20. Det Faglige Hus, 21. Ambolten, 22. Jysk Havevanding, 23. Rilesa, 24. Ribe Brolægning






Rytter: Lasse Møller
Sponsorer: 1. Det Faglige Hus, 2. Pors Tryk, 3. NemByg, 4. Slagter Theilgaard, 5. Toyota Louis Lund, 6. Anonym 



    


Rytter: Susanne The
ils
Sponsorer: 1. EMS, 2. Ribe Huse ApS, 3. Fitness Engros, 4. Skjern Bank, 5. Restaurant Parken, 6. Vestjysk Marketing






Rytter: Jesper Frost Rasmussen - Jakob Lose
Sponsorer: 1. Logitrans, 2. Phønix Tag Esbjerg, 3. Det Faglige Hus, 4. NemByg, 5. Jorton, 6. INGENIØR'NE, 7. PwC, 8. KD Selskaberne
 






Rytter: Ole Bladt
Sponsorer: 1. Nørgaard Anlæg, 2. Det Faglige Hus, 3. NemByg, 4. Phønix Tag Esbjerg, 5. Tonny's Kran Service, 6. Phønix Tag Grønland, 7. Vejle Byg & Montage, 8. Porsholdt A/S, 9. Phønix Tag Sønderjylland, 10. Unilite, 11. Faldsikring.nu






Rytter: Lars Bülow
Sponsorer: 1. Dansk Racing Sport, 2. John Josefsen ApS, 3. NemByg, 4. JC Gulventreprise ApS, 5. Deko, 6. Malermester Klinkert, 7. Swedoor, 8. Viika Tagdækning, 9. Anonym, 10. Tonny's Kran Service, 11. Nordfrost






Rytter: Kim Schousboe
Sponsorer: 1. Det Faglige Hus, 2. Guldbageren, 3. Bjørn K Erhverv, 4. RC Company